RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC-36871 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CC-36871 2.1 Inch On Off Touch Control Board Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC-36871 |
| Manufacturer Part # | CC-36871 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC-36871 Board On/off Touch Ct Ct P Ctcctx & 4.10 Simple
