RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CC-34326 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CC-34326 4.25 Inch Dual Warmer Stainless Steel Countertop Control Assembly
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CC-34326 |
| Manufacturer Part # | CC-34326 |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CC-34326 Control Asb Dual Warmerw /o Timers Uni Body
