- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw CBR-0062C-32 2.95 Inch OEM Circuit Breaker 32A UL Listed with Reliable Protection
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | CBR-0062C-32 |
| Manufacturer Part # | CBR-0062C-32 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw CBR-0062C-32 Cbr 2p C Curve 32a Ul1077 Use #cbr