- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Belshaw CBR-0024 0.75 Inch OEM Overcurrent Protection Device, 0.7A Limit
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | CBR-0024 |
| Manufacturer Part # | CBR-0024 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw CBR-0024 Cbr Ther Overcurrent Pb 0.7a