FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure -CB20-312EKIT coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure -CB20-312EKIT 17 Inch OEM Filter Kit with Three Bowl Head Stainless Steel
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | -CB20-312EKIT |
| Manufacturer Part # | -CB20-312EKIT |
| Height | 24.25" |
| Width | 16.75" |
| Depth | 43.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure -CB20-312EKIT Filter Kit 3 Bowl Head