RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield CB001999-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield CB001999-S 17 Inch Coil Assembly R404A for Commercial Freezer
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | CB001999-S |
| Manufacturer Part # | CB001999-S |
| Height | 12.5" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 24" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield CB001999-S Coil Assy Freezer R404 A 7back
