RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CB-3538 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CB-3538 1.9 Inch Smokeheater Electric Stainless Steel Poultice
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CB-3538 |
| Manufacturer Part # | CB-3538 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CB-3538 Smokeheater 208 240v
