RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CB-34406 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CB-34406 18 Inch Heat Pad Electric Cable Stainless Steel with Energy-Efficient Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CB-34406 |
| Manufacturer Part # | CB-34406 |
| Height | 0.2" |
| Width | 18.1" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CB-34406 Cable Heat Pad 120v 36 0 Wattitm2 48 72
