Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie buffet and display systems and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie CARLRP buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie CARLRP 19-3/4 Inch Rack Plastic Beige Foodservice Rack
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CARLRP |
| Manufacturer Part # | CARLRP |
| Height | 4.25" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 4.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CARLRP Color Beige, Material Plastic, Length 19-3/4", 502 Mm, Width 19-3/4", 502 Mm, Height 4", 102 Mm, Nsf Certified Y
