Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other buffet and display systems and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CARLRF-14 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie CARLRF-14 20 Inch Rack Full Size Plastic Beige Storage Solution
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CARLRF-14 |
| Manufacturer Part # | CARLRF-14 |
| Height | 4" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 3.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CARLRF-14 Color Beige, Material Plastic, Length 19-3/4", 502 Mm, Width 19-3/4", 502 Mm, Height 4", 102 Mm, Nsf Certified Y
