RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice serving spoons forks and knives.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice CARL4011300 serving spoons forks and knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice CARL4011300 20 Inch High Temp Brush Synthetic Bristles and Handle
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | CARL4011300 |
| Manufacturer Part # | CARL4011300 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice CARL4011300 20in High Temp Brush
