RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator C015HP0W pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator C015HP0W 6 Inch Ambient Sensor Control 1.5m Dual Lead White
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | C015HP0W |
| Manufacturer Part # | C015HP0W |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator C015HP0W Sensor Control Ambient Rub Wht 1.5m 2 Lead