FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco dishwashing parts and accessories.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco C-45-480-3 dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco C-45-480-3 6 Gal Electric Booster Heater Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | C-45-480-3 |
| Manufacturer Part # | C-45-480-3 |
| Height | 18" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 142 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco C-45-480-3 Hatco Compact Booster Heater C-45, 480v 45000w 3ph, Weight 142 Lbs.
