- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting C-4000-64 1.65 Inch Valve Flow Control Os Stainless Steel
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | C-4000-64 |
| Manufacturer Part # | C-4000-64 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting C-4000-64 Valve Flow Control Os
