Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stoelting C-4000-15 9 Inch Manual Divider Stainless Steel for Food Prep
Item:
#1521845
Technical details
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | C-4000-15 |
| Manufacturer Part # | C-4000-15 |
| Height | 4.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stoelting C-4000-15 9 Inch Manual Divider Stainless Steel for Food Prep
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting C-4000-15 Divider