RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic BXB3030 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic BXB3030 4 Inch Battery Attune I and II OEM Power Source
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | BXB3030 |
| Manufacturer Part # | BXB3030 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic BXB3030 Battery Attune I & Ii
