RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro heated shelf food warmers.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro BWDH2020N heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro BWDH2020N 1 Inch Dolly with Aluminum Handle Transport Utility
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | BWDH2020N |
| Manufacturer Part # | BWDH2020N |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro BWDH2020N Dolly With Handle