RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick BW6-30R ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick BW6-30R 10 Inch Stainless Steel Well Kit for Beverage Systems
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | BW6-30R |
| Manufacturer Part # | BW6-30R |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 24" |
| Weight | 11.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick BW6-30R Well Kit

