RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Bevles units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bevles BVL784680 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles BVL784680 3.25 Inch Axial Fan Air Cooled Commercial Ventilation
| Fits with Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | BVL784680 |
| Manufacturer Part # | BVL784680 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles BVL784680 Fan Axial
