RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40697.1 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 40697.1 Control Electronic 5.25 Inch OEM Hot Water System
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40697.1 |
| Manufacturer Part # | 40697.1 |
| Height | 4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40697.1 Weight 1.0 Lb
