RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37191 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 37191 11 Inch Shield Grinder Wiring G2 G3 Component
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37191 |
| Manufacturer Part # | 37191 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37191 Shield Grinder Wiring G2 G3
