RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29690.1004 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29690.1004 5.5 Inch Cover and Cage Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29690.1004 |
| Manufacturer Part # | 29690.1004 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29690.1004 Cover & Cage Assembly
