Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn faucet and drain accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 26685.01 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 26685.01 2 Inch Black Wall Faucet with New Style Handle
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 26685.01 |
| Manufacturer Part # | 26685.01 |
| Height | 5" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 26685.01 " Spb" Type Black Wall Faucet[ Brand - Tomlinson], [ Connection - 3/4" Male ], [ Repair Kit - # 51-1089], Includes New Style Handle # 22-1113, [ Old Style Handle - # 22-1001 ], Seat Cup Only Use # 32-1080, , Bloomfield, Curtis Coffee
