Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BUH28428.1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BUH28428.1000 4.25 Inch Electric Motor Whipper with Durable Components
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BUH28428.1000 |
| Manufacturer Part # | BUH28428.1000 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BUH28428.1000 Voltage 120 V Ac
