RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU6241 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU6241 6.3 Inch OEM Tank Lid Kit Replacement for Bunn Coffee Machines
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU6241 |
| Manufacturer Part # | BU6241 |
| Height | 10" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU6241 Tank Lid Kit
