Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU5789.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU5789.0000 1.5 Inch DPDT Rocker Switch On/off Durable Construction
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU5789.0000 |
| Manufacturer Part # | BU5789.0000 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU5789.0000 Switch Action On/off, Switch Type Dpdt
