RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU5553-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU5553-0000 10-1/2 Inch Spray Head Tube Kit OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU5553-0000 |
| Manufacturer Part # | BU5553-0000 |
| Height | 10" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU5553-0000 Spray Head Tube Kit, 10-1/2" Long Overall, Bunn Fl Ot Rt
