RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU4681-1175 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU4681-1175 0.9 Inch Flow Regulator with 1/4 Flare Connections
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU4681-1175 |
| Manufacturer Part # | BU4681-1175 |
| Height | 1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU4681-1175 Flow Valve Gallons Per Minute .175 Inlet 1/4"flare, Liters Per Minute .66 Outlet 1/4"flare Weight .372lb
