Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU4107 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU4107 7-1/4 Inch Brew Funnel Black Plastic for Bunn-O-Matic
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU4107 |
| Manufacturer Part # | BU4107 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU4107 Funnel Assembly Black Plastic, 7-1/4" Dia 3-1/4" High, Bunn-o-matic Coffee Brewer Cwtf
