RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU39600.0047 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU39600.0047 16 Inch Commercial Tea Urn with Pinch Tub E Faucet Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU39600.0047 |
| Manufacturer Part # | BU39600.0047 |
| Height | 7" |
| Width | 16" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU39600.0047 Tea Urn Oval W/pinch Tub E Faucet Ss