RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU39143-0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU39143-0001 1/2 Inch Silicone Washer Sight Gauge Clear
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU39143-0001 |
| Manufacturer Part # | BU39143-0001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU39143-0001 Color Clear, Material Silicone, Length 1/2", 13 Mm, Inner Diameter 1/16", 2 Mm, Outer Diameter 3/8", 10 Mm
