RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU36675-0005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU36675-0005 Wire Harness OEM Sensing Connection for Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU36675-0005 |
| Manufacturer Part # | BU36675-0005 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU36675-0005 Wiring Harn Sensing