RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU35952-1006 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU35952-1006 3.15 Inch OEM Solenoid Funnel for Beverage Systems
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU35952-1006 |
| Manufacturer Part # | BU35952-1006 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU35952-1006 Kit Solenoid Funnel