RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU35937-0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU35937-0002 9.7 Inch Gasket Tank Lid Ice Machine
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU35937-0002 |
| Manufacturer Part # | BU35937-0002 |
| Height | 1.35" |
| Width | 9.7" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU35937-0002 Gasket Tank Lid Icb Twin