RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU35301.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU35301.0000 8 3/4 Inch Brush White Nylon Bristles Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU35301.0000 |
| Manufacturer Part # | BU35301.0000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU35301.0000 Material Steel, Length 8 3/4", 222 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Type 3 1/4" Brush White Nylon Bristles
