RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU34093-0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU34093-0001 10 Inch Black Plastic Brew Thru Lid
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU34093-0001 |
| Manufacturer Part # | BU34093-0001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU34093-0001 Color Black, Material Plastic, Length 13 1/2", Width 10 1/2", Inner Diameter 2", Depth 1/2"
