RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU32400 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU32400 4.75 Inch Digital Timer Board with Wire Harness Electric
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU32400 |
| Manufacturer Part # | BU32400 |
| Height | 3.63" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU32400 Digital Timer Board W/ Wire Harness 120v, Bunn-o-matic, Coffee Brewers (series) Ct Ctf Crtf Ctfg Ctg, Cw Cwt Cwtf Cwtfg Cwtfts Cwtg Cwtts Cwtwin, F Fwr Ot Rt Rtf Tw12 Twc Twcf Twf12 Vlpf., Coffee Urns (series) Sru U3.
