RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU32265.0003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU32265.0003 4.2 Inch Handle Faucet with Black Finish
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU32265.0003 |
| Manufacturer Part # | BU32265.0003 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU32265.0003 Handle Faucet Black
