RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU32191.0003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU32191.0003 2.7 Inch Faucet Valve White Food-Grade Thermoplastic
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU32191.0003 |
| Manufacturer Part # | BU32191.0003 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU32191.0003 Faucet Valve Wht
