Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU32079.0000 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU32079.0000 7 Inch Seal Cooling Drum To Hopper White
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU32079.0000 |
| Manufacturer Part # | BU32079.0000 |
| Height | 0.75" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU32079.0000 Cooling Drum To Hopper Seal, 7" Dia White, Bunn Ultra-2
