RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU3043-0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU3043-0002 4 Inch Decal Iced Tea with Chemical Resistant Material
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU3043-0002 |
| Manufacturer Part # | BU3043-0002 |
| Height | 0.01" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU3043-0002 Decal Iced Tea (fresh Brewed)
