RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU28966.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU28966.0000 3 1/2 Inch Drip Tray Replacement Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU28966.0000 |
| Manufacturer Part # | BU28966.0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU28966.0000 Material Stainless Steel, Length 3 1/2", 89 Mm, Width 6 1/4", 159 Mm, Note For Units With Serial Number Fmd0013000 And Up, Used, With Fmp# 190-1179 Drip Tray
