RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU28425-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU28425-0000 7 1/4 Inch Hopper Plastic for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU28425-0000 |
| Manufacturer Part # | BU28425-0000 |
| Height | 3" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU28425-0000 Material Plastic, Width 7 1/4", 184 Mm, Height 12 1/16", 306 Mm, Outer Diameter 1 5/16", 33 Mm
