RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU28173-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU28173-0000 7 Inch High Limit Diode for Bunn-o-matic Cwtf35-aps
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU28173-0000 |
| Manufacturer Part # | BU28173-0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU28173-0000 High Limit, Weight 0.037 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic Cwtf35-aps
