RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU26247.1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU26247.1000 2 Inch Pin Spring Kit Stainless Steel for Foodservice
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU26247.1000 |
| Manufacturer Part # | BU26247.1000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU26247.1000 Pin Spring Kit
