RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU2536-0000 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU2536-0000 0.7 Inch Silicone Grommet for Bunn Brewers
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU2536-0000 |
| Manufacturer Part # | BU2536-0000 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU2536-0000 Grommet, 3/8 Id X .85 Od Fits 5/8 Hole Silicone Bushing, Bunn-o-matic, Coffee Brewer Bco-aa Bco-ac., Series Stf Stfap.
