RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU1270.0000 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU1270.0000 1.75 Inch Gasket Sight Gauge Kit with 8 Washers
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU1270.0000 |
| Manufacturer Part # | BU1270.0000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU1270.0000 Includes 4 Top Washers 4 Bottom Washers
