RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU05037.1000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU05037.1000 9.25 Inch Electric Tank Heater 3500 Watt
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU05037.1000 |
| Manufacturer Part # | BU05037.1000 |
| Height | 4" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU05037.1000 Tank Heater 240v 3500w
