Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU03021-0003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU03021-0003 8-3/4 Inch Funnel Brew Black Plastic Smoke with Splash Guard
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU03021-0003 |
| Manufacturer Part # | BU03021-0003 |
| Height | 6.25" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU03021-0003 Brew Funnel, Color Smoke, Includes Black Plastic Splash Guard, Material(s) Plastic, Outside Diameter 8-3/4" Top 222 Mm Top, Weight 0.67 Lb, Models Used In, Bunn-o-matic T3 T3 T6 T6a
