RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU02596-1009 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU02596-1009 Faucet 4.5 Inch Chrome Long Nose Red Handle Bunn-O-Matic
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU02596-1009 |
| Manufacturer Part # | BU02596-1009 |
| Height | 1" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU02596-1009 Faucet, Special For Bunn Has Long Nose Bunn On Side Red Handle, Chrome Body Special Nut Seat Cup Only 32-1201, Bunn-o-matic
